Agroturystyka Sokółka

Cena: 300,00 PLN

Zapraszamy Państwa do agroturystyka Sokółka ”Verde”.

Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodziny z dziećmi jak i dla grupy przyjaciół. Budynek położony jest w ogrodzie o powierzchni 1,5 ha, który zachwyci Państwa swoim obszarem i widokiem. Wnętrze apartamentu składa się pokoju dziennego, sypialni, kuchni i łazienki. Posiada 4 miejsca noclegowe, w tym dwa w sypialni oraz dwa w pokoju dziennym. Większa ilość osób może zamieszkać w hotelu VERDE i korzystać z terenu agroturystycznego.

Oferujemy możliwość zamówienia posiłków z Restauracji Verde z dostawą do apartamentu lub ogrodu. Chlubą Restauracji VERDE są niespotykane gdzie indziej, wyjątkowe specjały kresowe. Oferta dotycząca specjałów kresowych jest dostępna na stronie Restauracji w zakładce -specjały kresowe.

W ofercie apartamentowca posiadamy liczne atrakcje agroturystyczne.

W przestronnym ogrodzie są 4 zarybione stawy, które mogą spełnić marzenie każdego rybaka. Ogród posiada boisko do piłki nożnej o wymiarach 25x40 m oraz boisko do siatkówki. Można skorzystać również z odkrytego basenu o wymiarach 3,5x 8m x1,4m. Wieczory można spędzić w altance przy ognisku lub na grillowaniu. Powierzchnia apartamentu: 45 m2

Wyposażenie: telewizor, lodówka, kuchenka z piekarnikiem, zmywarka, czajnik elektryczny, i pozostałe wyposażenie kuchni. Apartament  posiada WIFI.

Goście mogą skorzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych na terenie agroturystycznym.

Cena apartamentu – 200 zł za dobę (piątek, sobota, niedziela).
W pozostałe dni oraz przy dłuższym - tygodniowym pobycie cena wynosi 150 zł za dobę.

W specjalnych przypadkach cena do uzgodnienia z właścicielami.

Telefony Kontaktowe: 505 025 055, 505 025 045

Lokalizacja

ul. Dąbrowskiego 35, 16-100, Sokółka, Poland